درباره ما

درباره شرکت امضا دیجیتال امین

بدنه اصلی شرکت امضا دیجیتال امین در سال ۱۳۹۹ به عنوان زیر مجموعه شرکت دانش بنیان حامی سیستم شریف آغاز به کار نمود. .
قبول مسئولیت اجرایی سنگین‌ترین پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نیازمند انتخاب عالی‌ترین متخصصین فنی است که از تمامی ویژگی‌های اخلاقی و توانمندی‌های تیمی برخوردار بوده و با ایفای نقش مکمل همدیگر در تیم‌های متفاوت پروژه‌های گوناگون، عالی‌ترین مصداق همکاری و همیاری در اجرای پروژه‌های ملی را به نمایش می‌گذارند.
گروه متخصص، خلاق و مجرب ما توانسته است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین متدولوژی‌های توسعه نرم‌افزاری، پروژه‌های بزرگی را با استانداردهای جهانی و در زمان کوتاه به مشتریان خود ارائه دهد.
بیش از ۱۸ سال تجربه اجرایی در ارائه راه‌حل نرم‌افزاری و همکاری نزدیک با دانشگاه صنعتی شریف، گواه کیفیت ارائه خدمات و توانمندی ماست. در دهه اخیر، شرکت امضا دیجیتال امین بخش عمده‌ای از خدمات نرم‌افزاری بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور (همراه اول) را به عنوان فعالیت اصلی خود انجام داده و در پیش‌برد طرح‌های این اپراتور نقش کلیدی داشته است.
تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی پرتال رسمی همراه اول (www.mci.ir)، پرتال ترابردپذیری، پرتال خدمات غیرحضوری (E-Care)، باشگاه مشتریان همراه اول، سامانه خرید شماره تلفن گلچین، سیستم پرداخت قبض، درگاه فروش کارت شارژ، اپلیکیشن‌های Android و iOS همراه من و همچنین سامانه پست الکترونیک سازمانی همراه اول (Email) در کنار بسیاری از فعالیت‌های مرتبط از جمله پروژه‌های توسعه‌یافته و در حال پشتیبانی توسط این شرکت می‌باشد.